KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17513032

nr 1751 3032

Ethel Fladstad

(1922-2004), Sverige

Oljemålning, Sommarblommor. Daterad -78. Signerad. Olja på duk 68x100 cm, yttermått inklusive ram: 78x110

Ethel Fladstad, svensk bildkonstnär född 1922, död 2004.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:33:14

15/12 19:27:04 1      Vinnande bud

Ethel Fladstad

Läs mer om Ethel Fladstad